Masterstanice pro Altair E-200

4 kanálová masterstanice EF-204

Masterstanice Altair EF-204

Masterstanice EF-204 obsahuje zdroj napájení pro všechny komponenty intercom komunikace.  V případě zkratu na jakékoliv části linky se stanice automaticky vypne, s okamžitým zapnutím hned po napravení problému. Systém může řídit až 60 jednokanálových staniček či 20 stolních stanic. V každém ze čtyř oddělených kanálů lze použít funkci Talk, Listen, či „bzučák“ – akustické a signalizační upozornění.

Všechny komponenty systému lze digitálně ovládat z masterstanice a lze tak používat funkce jako „Mic kill“ (popsáno v úvodu tohoto produktu), vypínání bzučáku na dálku, deaktivace PTT mikrofonu atp.

Součástí stanice je programový vstup (mic/line) se stejnou úrovní hluku, který lze přiřadit k jakémukoliv kanálu a mikrofonní výstup pro využití režisérem k předávání zpráv pro všechny účastníky komunikace.

basestationEF-204_rear

 

2 kanálová masterstanice EF-200

EF-200front

Masterstanice EF-200 napájí podobně jako EF-204 všechny komponenty systému.  V případě zkratu nabízí to samé jako její 4 kanálová kolegyně.

Oba kanály A i B umožňují samostatně funkce Talk i Listen, přičemž přepínač mezi A a B umožňuje lince B vložit se do komunikace linky A v případě potřeby kdykoliv během komunikace.

Ovládání Inputu umožňuje této masterstanici spravovat hlasitost jednotlivých vstupů, dokáže tak napomoci naprosto vyvážené Mic a Line úrovni hlasitosti.

Výstup PA lze připojit k vyvolávacímu systému do šaten nebo do vstupu zvukařského pultu. Z náhlavní soupravy tedy můžete dávat i hlasité povely.

Podobně jako u výkonnější kolegyně umí tato masterstanice na dálku vypnout všechny mikrofony i bzučáky, aby nerušily například pokyny režiséra.

Multichannel link umožňuje propojovat více masterstanic a lze tak s jedněmi sluchátky naslouchat všem běžícím komunikacím najednou.

Masterstanice je schopna v případě výpadku proudu běžet i na baterii, komunikace ve formě krátkých důležitých zpráv tak může pokračovat.

Masterstanice Altair EF-200 - pohled zezadu

Stránky výrobce:

http://altairaudio.com/index.php?option=com_content&view=article&id=100&Itemid=152&lang=en