Příslušenství pro Altair E-200

PS-200 – zdroj napájení pro základní komponenty systému E-200

Zdroj pro komunikaci Altair

Tento zdroj je 1 Rack Unit vysoký, ¼ racku široký (110 mm) a přibližně 150 mm hluboký. Zadní panel obsahuje IEC konektor, w/pojistku držáku a hlavní přepínač rockeru. V předním panelu nalezneme XLR 3 samečka na kanál A, XLR 3 samečka na kanál B, XLR 5 samečka na oba kanály A/B, dále přepínač kanálů A/B s LED indikátorem a vypínač bzučáku (BUZZer kill) s LED indikátorem, aby bylo umožněno používání v tichých prostředích či divadlech.

Dokumentace

PS-200brochure.pdf

4W2-200 – univerzální 4W/2W rozhraní

Rozhraní 4W/2W Altair

Tato jednokanálová jednotka převádí „dvoudrátovou“ dvousměrnou intercom linku na „čtyřdrátovou“ – dva jednosměrné Input a Output signály. Do komunikačního systému tak může být zavedena široká škála úrovně mikrofonů či signálů linek. Výstupní signál z linky intercomu tak může být snadno použit na externí použití jako nahrávání, postprodukce, PA apod. Jednotka může být alternativně použita jako rozhraní intercomu s telefonní linkou.

 

5P3202 – splitter/combiner z 5 pinů na 3

5 to 3 Pin Splitter Altair

Zařízení pro dvoukanálový intercom, kde se používá 5 pinového zapojení. Kombinuje dvě třípinová zapojení v jedno pětipinové. A naopak rozděluje jedno pětipinové zapojení na dvě třípinová. Obsahuje prodlužovací (link) konektory na každém kanálu. Na každý kanál je k dispozici LED indikátor napájení (jestli je daný kanál zapnutý).

Dokumentace

5P3splitter.pdf

PC-4-200 – Panel

PC-4-200 panel Altair

Panel o rozměru jednoho Rack Unit, do kterého se dají umístit 4 staničky / rozhraní.

AM-100/2

am-100-2

Náhlavní souprava s jedním sluchátkem

AM-100

Náhlavní souprava Altair AM-100

Klasická náhlavní souprava se stereo použitím na obě uši.

 

Stránky výrobce

http://altairaudio.com/index.php?option=com_content&view=article&id=104&Itemid=156&lang=en