Staničky pro Altair E-200

2 kanálová stanička EM-202

Stanička Altair EM-202

Nový Altair port EM-202, kompatibilní s E-200 intercom sérií, umožňuje nezávislou či duální komunikaci s A i B linkou. Signalizace volání je duální s akustickým i vizuálním upozorněním. Plastový úchyt na pásek je dle výrobce nezlomitelný, slouží ke snadnému a bezpečnému úchytu. Stanička může být konfigurována na dynamické či elektretové mikrofony a umožňuje použití různých typů náhlavních souprav či hands-free sluchátek dostupných na trhu.

Dokumentace

EM202brochure.pdf

 

1 kanálová stanička EM-201

Stanička EM-201

Tento jednokanálový přístroj byl navržen pro intenzivní přenášení. Signalizace volání je duální s akustickým i vizuálním upozorněním. Plastový úchyt na pásek je dle výrobce nezlomitelný, slouží ke snadnému a bezpečnému úchytu. Stanička může být konfigurována na dynamické či elektretové mikrofony a umožňuje použití různých typů náhlavních souprav či hands-free sluchátek dostupných na trhu.

 

1 kanálová stanička EM-201 FL s majáčkem

em-201-fl

Všechny technické parametry shodné se staničkou EM-201. Tato stanička navíc obsahuje majáček pro rozeznání příchozího hovoru i v hlučném či jinak komplikovaném prostředí.

 

FL-200 buzzer majáček

Stanička FL-200 s majáčkem a bzučákem

Tato jednotka skládající se z „buzzer“ majáčku se zvukovou signalizací je jakousi „třešničkou na dortu“ Altair komunikačního systému E-200.

Její užití je v naprosto komplexních prostředích, ať hlučných, či naopak tichých, kde zvuková signalizace není žádoucí. FL-200 upozorňuje na příchozí hovor, praktický je pro využití například v režii, kdy by režisér danému příchozímu hovoru nemusel věnovat pozornost.

FL-200 lze ovládat i na dálku z masterstanice, tak lze vypnout jak bzučák tak i majáček – pro odlišné potřeby různých typů prostředí.

 

Stránky výrobce:

http://altairaudio.com/index.php?option=com_content&view=article&id=102&Itemid=154&lang=en