d&b audiotechnik E4 – reprobox

d&b reprobox E4

E4 je lehký 2-pásmový reprobox s neodymovým LF driverem před nímž je koaxiálně namontován  širokoúhlý HF tweeter. To nabízí široký symetrický vyzařovací úhel v horizontální i vertikální rovině, proto reprobox může být nainstalován v libovolné poloze.

E4 je určený pro mobilní near field (doplnění do předních řad), použití pro mluvené slovo a hudbu v divadle, pro konference, profesionální prezentace, televizní přenosy a jako surround, zpožďující a doplňkové reproboxy. E4 může fungovat samostatně nebo v kombinaci s basovým reproboxem z E-Série.

E4 je velmi kompaktní, vstřikováním tvarovaná, bass reflexová ozvučnice vyrobená z polyurethanové tvrdé pěny s velmi odolnou povrchovou úpravou, která zajišťuje dlouhodobou vzhledovou stálost. Zadní část reproboxu E4 je osazena dvěma konektory EP5 nebo NL4 zapojenými paralelně. K dispozici jsou provedení ve speciálních barvách a voděodolné provedení má už v základním modelu.

Reprobox E4 může být vybuzen pouze zesilovači d&b audiotechnik a to D6 nebo D12, kdy kanál zesilovače je nutno nakonfigurovat pro reprobox E4.

Podrobnější informace o jednotlivých nastaveních zařízení d&b audiotechnik jsou k dispozici  v uživatelském návodu příslušného reproboxu či zesilovače.

 

 

Specifikace

Reproduktory 4″ driver / 0,75″ dome tweeter
Max.akustický tlak (1M, ve volném prostoru) s D6/D12 114 dB  / 115 dB SPL
Zatížitelnost (RMS / peak 10 ms) 60 / 400 W
Frekvenční rozsah (-5 dB) 130 / 180 Hz – 20 kHz
Úhel vyzařování (h x v) 100° conical
Reproduktorů na kanál zesilovače D6 / D12          4
Rozměry mm (V x Š x H) 150 x 120 x 106
Hmotnost v kg 1,1

Dokumentace

♦ E4_E5_Manual_1.3EN.PDF

Stránky výrobce

http://www.dbaudio.com/systems/category/series/detail/black-range/e-series/e4-loudspeaker.html