d&b audiotechnik E5 – reprobox

d&b reprobox E5

E5 je lehký 2-pásmový reprobox s LF driverem, před nímž je koaxiálně namontován  širokoúhlý HF tweeter. To nabízí široký symetrický vyzařovací úhel v horizontální i vertikální rovině, proto reprobox může být nainstalován v libovolné poloze.

E5 je určený pro mobilní near field (doplnění do předních řad), použití pro mluvené slovo a hudbu v divadle, pro konference, profesionální prezentace, televizní přenosy a jako surround, zpožďující a doplňkové reproboxy. E5 může fungovat samostatně nebo v kombinaci s basovým reproboxem z E-Série.

E5 je kompaktní. vstřikováním tvarovaná. bass reflexová ozvučnice vyrobená z polyurethanové tvrdé pěny s velmi odolnou povrchovou úpravou, která zajišťuje dlouhodobou vzhledovou stálost. Zadní část reproboxu E5 je osazena dvěma konektory EP5 nebo NL4 zapojenými paralelně. K dispozici jsou provedení ve speciálních barvách a voděodolné provedení už v základním provedení.

Reprobox E5 může být vybuzen pouze zesilovači d&b audiotechnik a to D6 nebo D12, kdy kanál zesilovače je nutno nakonfigurovat pro reprobox E5.

Podrobnější informace o jednotlivých nastaveních zařízení d&b audiotechnik jsou k dispozici  v uživatelském návodu příslušného reproboxu či zesilovače.

Specifikace

Reproduktory  5″ driver / 1″ dome tweeter
Max.akustický tlak (1M, ve volném prostoru)  s D6/D12          116 dB  / 117 dB SPL
Zatížitelnost (RMS / peak 10 ms)  60 / 400 W
Frekvenční rozsah (-5 dB)  85 / 130 Hz – 20 kHz
Úhel vyzařování (h x v)  100° conical
Reproduktorů na kanál zesilovače  D6 / D12          4
Rozměry mm (V x Š x H)  230 x 154 x 155
Hmotnost v kg  2,7

Dokumentace

♦ E4_E5_Manual_1.3EN.PDF

Stránky výrobce

http://www.dbaudio.com/systems/category/series/detail/black-range/e-series/e5-loudspeaker.html