d&b audiotechnik E6 – reprobox

d&b reprobox E6

E6 je relativně malý, výkonný 2-pásmový reprobox, využívající koaxiální reproduktor.

E6 má vyzařovací charakteristiku 100°x 55°.  Horna HF driveru je jednoduše otočitelná od 90°, po sejmutí ochranné mřížky, která je přichycena dvěma rychloupínacími šrouby, což umožňuje použití ve svislé nebo vodorovné poloze. Výrazný design a bohaté příslušenství umožňuje použití E6 v mnoha aplikacích, včetně pódiového monitoru. Konstrukce vychází z větších modelů E8 a E12, které perfektně doplňuje.  Nabízí velmi kompaktní ozvučovací řešení. S přidáním subwooferových reproboxů E12X, nebo s jakýmkoli subwooferem z E-series, může také snadno reprodukovat hlasitý hudební program.

E6 je vyrobena z polyurethanové tvrdé pěny s velmi odolnou povrchovou úpravou, která zajišťuje dlouhodobou vzhledovou stálost. Na vrchní straně reproboxu je zapuštěné madlo. Přední strana reproduktoru je chráněna pevnou kovovou mřížkou, která je vyplněna akusticky transparentní pěnou. Zadní část reproboxu E8 je osazena dvěma konektory EP5 nebo NL4, zapojenými paralelně. K dispozici jsou provedení ve speciálních barvách a voděodolné provedení.

Reprobox E6 může být vybuzen pouze zesilovači společnosti d&b audiotechnik a to D6 nebo D12, kdy kanál zesilovače je nutno nakonfigurovat pro reprobox E6.

Podrobnější informace o jednotlivých nastaveních zařízení d&b audiotechnik jsou k dispozici  v uživatelském návodu příslušného reproboxu či zesilovače.

Specifikace

Reproduktory 6,5″ driver / 1″ compression driver
Max.akustický tlak (1M, ve volném prostoru)  s D6/D12          120 dB  / 123 dB SPL
Zatížitelnost (RMS / peak 10 ms)  150 / 800 W
Frekvenční rozsah (-5 dB)  85 / 120 Hz – 20 kHz
Úhel vyzařování (h x v)  100° x 55°
Reproduktorů na kanál zesilovače  D6 / D12          4
Rozměry mm (V x Š x H)  300 x 188 x 175
Hmotnost v kg  5

Dokumentace

♦ E6_Manual_1.1EN.PDF

Stránky výrobce

http://www.dbaudio.com/systems/category/series/detail/black-range/e-series/e6-loudspeaker.html