d&b audiotechnik T-SUB – basový reprobox

d&b reprobox T-SUB

T-SUB je pasivní basový reprobox Bass-reflexové konstrukce. Je osazen jedním 15″ reproduktorem s vysokou výchylkou. Může být použit k doplnění nízkých frekvencí k T10 reproboxům v různých kombinacích, naskládaný ze země nebo zavěšený, buď zařazen nad T10 reproboxy do line array nebo jako samostatný sloupec. Reproboxy jsou mechanicky spojeny použitím závěsných bodů na obou hranách přední strany, které se vysunou když je potřeba, a na zadní straně uprostřed úhlovacím spojovacím mechanismem.

Reprobox T-SUB je vyroben z voděodolné překližky a velmi odolná povrchová úprava zajišťuje dlouhodobou vzhledovou stálost. Madlo je umístěno na vrchní straně reproboxu.

Přední strana reproboxu je chráněna pevnou kovovou mřížkou, která je vyplněna akusticky transparentní pěnou. Zadní část reproboxu T-SUB je osazena dvěma konektory EP5 nebo NL4, zapojenými paralelně. Při vybuzení zesilovačem D12 je k dispozici d&b SenseDrive technologie.

Reprobox T-SUB může být vybuzen pouze zesilovači společnosti d&b audiotechnik, a to D6 nebo D12, kdy kanál zesilovače je nutno nakonfigurovat pro reprobox T-SUB.

Podrobnější informace o jednotlivých nastaveních zařízení d&b audiotechnik jsou k dispozici  v uživatelském návodu příslušného reproboxu či zesilovače.

Specifikace

Reproduktory  15″ driver
Max.akustický tlak (1M, ve volném prostoru)  D6 / D12 127/ 130 dB SPL
Zatížitelnost (RMS / peak 10 ms)  300 / 1600 W
Frekvenční rozsah (-5 dB)  47 Hz – 140 Hz
Úhel vyzařování (h x v)
Reproduktorů na kanál zesilovače  D6 / D12 2 / 2
Rozměry mm (V x Š x H)  431 x 470 x 400
Hmotnost v kg  17

Dokumentace

T-Series_Brozura.PDF
T-SUB_Manual_1.0EN.PDF

 

Stránky výrobce

http://www.dbaudio.com/systems/category/series/detail/black-range/t-series/t-subwoofer.html