d&b audiotechnik 8S – instalační reprobox

8S d&b audiotechnik

8S je vysoce výkonný, 2-pásmový reprobox bass reflexové konstrukce, využívající koaxiální reproduktory 8“ a 1“. To nabízí široký symetrický vyzařovací úhel v horizontální i vertikální rovině, proto reprobox může být nainstalován v libovolné poloze.

Díky frekvenčnímu rozsahu 70 Hz až 20 kHz  může být 8S použit jako full range a nebo doplněn jakýmkoli subwooferem z xS-Série.  8S je vyroben z voděodolné překližky a velmi odolná povrchová úprava, v černé nebo bílé barvě, zajišťuje dlouhodobou vzhledovou stálost. Přední strana reproduktoru je chráněna pevnou kovovou mřížkou, která je vyplněna akusticky transparentní pěnou. Na vrchní a dolní stěně jsou připraveny čtyři závěsné body se závitem M8, na zadní dva konektory NL4 a dvoupólový terminál se šrouby, pro připojení reproboxu. 8S reprobox a většina příslušenství může být vyrobeno v jakékoli barvě v RAL řadě. Voděodolná varianta nabízí ochranu IP34.

Reprobox 8S může být vybuzen pouze zesilovači d&b Audiotechnik a to D6 nebo D12, kdy kanál zesilovače je nutno nakonfigurovat pro reprobox 8S.

Podrobnější informace o jednotlivých nastaveních zařízení d&b Audiotechnik jsou k dispozici  v uživatelském návodu příslušného reproboxu či zesilovače.

Specifikace

Reproduktory 8″ driver / 1″ compression driver
Max.akustický tlak (1M, ve volném prostoru)  s D6/D12          124 dB  / 127 dB SPL
Zatížitelnost (RMS / peak 10 ms)  150 / 800 W
Frekvenční rozsah (-5 dB)  70 / 110 Hz – 20 kHz
Úhel vyzařování (h x v)  100° conical
Reproduktorů na kanál zesilovače  D6 / D12          4
Rozměry mm (V x Š x H)  352 x 224 x 205
Hmotnost v kg  7,4

Dokumentace

♦ xS-Series_Brozura.PDF
♦ 8S_Manual_1.1EN.PDF

Stránky výrobce

http://www.dbaudio.com/systems/category/series/detail/white-range/xs-series/8s-loudspeaker.html