Pevné instalace pro kluby a divadla

Ten zvuk budou vaši návštěvníci milovat

Sami dobře víte, že špatné ozvučení udělá z koncertu skvělé kapely nezřetelný hluk. A kvůli Vašemu pivu posluchači rozhodně nepřišli.

Plochý a špatně reprodukovaný zvuk ve Vašem klubu, nebo při divadelním nebo operním představení jako by postavil plexisklo mezi jevištěm a hledištěm. Proč asi lidé přišli do divadla a nedívají se raději doma na televizi?

Kdežto dokonalý zvuk vám vyrazí dech.

Dostane lidi do transu. Se zatajeným dechem je přiková do židle.

Pomůžeme vám vyrážet dech

Ano. Máme bohaté zkušenosti s pevnými instalacemi zvukové techniky nejvyšší kvality pro kluby, divadla a další prostory s hudební produkcí.

Náš specialista na akustické úpravy navrhne plán, jak do vašeho klubu, divadla nebo jiného prostoru dostat co nejvěrnější zvuk. A jakožto distributor a prodejce jednoho z nejlepších výrobců zvukové techniky d&b audiotechnik také dobře víme, jaká konkrétní zařízení použít pro dosažení dokonalého zvuku.

Příjemný design instalačních reproboxů d&b audiotechnik

Instalační série d&b audiotechnik mají příjemný a neotřelý design, který se hodí do každého prostoru a který přímo výrobce může barevně sladit s požadavky Vašeho interiéru (v plné škále RAL barev).

Nezničitelný systém

I když budou Vaši zvukaři unavení, reprosoustavy d&b audiotechnik neodpálí“. Nepodaří se jim to. Právě díky tomu může d&b nabídnout pětiletou záruku na všechny reproduktory, a to včetně kmitaček reproduktorů.

S trochou nadsázky tak lze říci, že Váš systém bez problému spustí i uklízečka ve Vašem zařízení.

Instalace d&b audiotechnik ve světě i v České republice

  • Sydney Opera House
  • Hard Rock Café (Budapešť)
  • Retro Music Hall (Praha)

Rádi si s Vámi domluvíme schůzku a necháme Vás poslechnout špičkový zvuk d&b, aby jste si na vlastní uši poslechli vyvážený zvuk, o kterém zde píšeme. Napište nám nebo zavolejte.

Pokud si myslíte, že Váš prostor „nehraje tak, jak má“, můžeme Vám změřit akustické parametry Vašeho prostoru, následně navrhneme úpravy  a v konečné fázi dodáme ten nejoptimálnější systém d&b právě pro Vás.

Při tomto komplexním přístupu se do Vašeho prostoru budou sjíždět lidé z celého okolí. Hudba bude hrát nahlas, ale návštěvníci se budou moci mezi sebou bavit. Vaši návštěvníci nebudou z Vaší akce odcházet s hučením v uších. Právě tohle může Vašemu klubu (a jeho baru) přinést i výraznou ekonomickou přidanou hodnotu.

Protože o co jiného než o kvalitní hudební produkci by mělo ve Vašem klubu, divadle či kulturním domě jít?