Zvuková technika d&b pro rentalové firmy

Chcete zajišťovat ozvučení větších a lépe placených akcí? Pak se vám zcela jistě bude hodit ta nejlepší technika d&b audiotechnikTechnika, na kterou se můžete spolehnout.

Variabilita bez kompromisů

Systémy d&b jsou plně variabilní, mohou se doplňovat, a tak i více sérií pro různé typy produkcí můžete pro větší akci spojit v jeden funkční celek se zachováním charakteristického zvuku d&b. Můžete kombinovat outfily s frontfily, či line array s point source reproboxy. Anebo všechno najednou.

Zesilovače, které umí všechny reproboxy

Každý ze zesilovačů d&b  umí všechny reproboxy d&b. Zesilovače d&b mají jednoduchá nastavení – přímo předdefinované presety pro jednotlivé reproboxy zkrátí nastavení systému na minimum. Přijdete, zapojíte a hrajete. 

Zesilovače si pamatují nastavení, tato nastavení můžete nahrávat z jednoho zesilovače do druhého – tak lze jednotivé zesilovače bez námahy a časové prodlevy měnit mezi sebou.

Hmotnost versus výkon reproboxů

d&b nabízí skvělý poměr výkonových a rozměrových parametrů reproboxů se zachováním velice nízké hmotnosti. To jsou ideální argumenty právě pro rentalové firmy. Nízká hmotnost a kompaktní rozměry znamená méně naložených užitkových automobilů – to zase znamená nižší náklady na transport a v konečné fázi tedy výnosnější byznys. Den za dnem.

Propracovaný systém věšení

Line array systémy dnes nabízí většina významných výrobců zvukové aparatury. Měli jste někdy možnost si však praktičnost a rychlost těchto systémů vyzkoušet „na vlastní ruce“?

My Vám tuto možnost rádi nabídneme. Kontaktujte nás a sami si uděláte zkušenost s propracovaným systémem věšení d&b audiotechnik. Lepší systém věšení znamená úsporu času, energie i bezpečnější provoz celého systému. A to vše pak významně ovlivní time management Vaší akce – následně i sníží náklady na celkovou přípravu akce.

Podpora heritage a second hand

Neexistuje „verze 2″ jakékoliv d&b reprosoustavy, reproboxy dané série budou vždy stejné. I když se Vámi zakoupená modelová řada již nebude vyrábět, výrobce Vám vždy vyrobí na Vaší žádost reproboxy starší modelové řady.

d&b audiotechnik podporuje second hand, systémy d&b neztrácí na své hodnotě v čase a mají dlouhodobě předvídatelnou cenu.

Poslední soudce je zvukař a jeho ucho

d&b software řízení a nastavení systému (ArrayCalc) není direktivním nástrojem, ale pomocníkem, který navrhuje správný způsob rozestavení point source reproboxů, basů (sub array) či zavěšení line array systémů. Posledním soudcem je však vždy zvukař – a jeho ucho – a d&b právě jeho úsudek bere jako ten nejdůležitější.

Vámi připravenou akci Vám tudíž zdarma a volně stažitelný d&b software pomůže připravit, ale „nebude se s Vámi hádat“.

Nezničitelný systém

I když budou Vaši zvukaři unavení, reprosoustavy d&b audiotechnik neodpálí“. Nepodaří se jim to. Právě díky tomu může d&b nabídnout pětiletou záruku na všechny reproduktory, a to včetně kmitaček reproduktorů.

Jednoduchost nastavení

Nebaví nás složitá nastavení. Právě proto d&b nabízí přehledný systém nastavení svých sérií. Ten hraje, hraje skvěle a Vás zvukař nemusí hodinu „kroutit pult“, aby tohoto cíle dosáhl.

Co je tedy d&b?

  • Záruka 5 let vč. reproduktorů.
  • Doživotní podpora výrobků vč. starých modelových řad zakoupených i u jiných prodejců.
  • Průběh servisu: výměna kus za kus, až potom se řeší reklamace.
  • Nízká ztráta hodnoty: 5 let starou techniku lze obvykle prodat za 60 % ceny.

Jsme výhradním distributorem značky d&b audiotechnik. Rádi Vám poradíme s výběrem ideální techniky pro Vaše použití. Před koupí Vám techniku můžeme také zapůjčit na vyzkoušení, aby jste se přesvědčili o mnohokrát opěvované kvalitě zvuku d&b systémů.

Máte-li zájem o tuto techniku nebo třeba hledáte radu, neváhejte nás kontaktovat.